Nieuws

 11 januari 2011: Emy Schrauwen helpt Mbak Tien en haar moeder 

Doneer online!
Doneer aan Stichting Suvono

Logo Stichting SUVONO

Help Stichting Suvono; sluit hier uw reisverzekering af!
 Nieuws
11 januari 2011: Emy Schrauwen helpt Mbak Tien en haar moeder

Hierbij laten wij u graag kennismaken met Emely Schrauwen uit Den Haag. Haar roots liggen in Kediri en zij komt van de bekende Melkerij Schrauwen aldaar. In "haar" boerderij is nu een opleidings-instituut voor verpleegsters ondergebracht.

Emy is nog maar net sponsor van onze stichting en heeft nu al negen Suvono-pleegkinderen en mogelijk komt er via een vriendin nog een 10e kind bij. Verder stelde zij geld beschikbaar voor o.a. een televisie en een bed voor Mbak Tien (de invalide vrouw) waarover elders een verslagje op onze site.

Zo zorgde bestuurder Jeroen van der Linde al voor een sofa, Laura Reumerman voor een stenen aanrecht en de aanleg van een waterleiding uit het hulpfonds van de heren W.Vuisting en E. Disch. Een vrijwilliger zorgde voor het aansluiten van een kraan.

Emy Schrauwen is zelf de 80 al gepasseerd maar heeft het ook te doen met de moeder van mbak Tien, ze zijn vrijwel van dezelfde leeftijd. Emy voelt zich nog gezond terwijl de moeder van Mbak Tien al vrij lang ziek is. Uitgeput vanwege de verzorging van haar 60 jarige dochter, die al vanaf baby invalide is vanwege een verkeerd gegeven injectie. Straatarm zijn ze! Emy Schrauwen biedt hen de hulp om het leed te verzachten.

Of dit niet al genoeg is, bracht ze Pipiet in Voorburg ook nog een tas met net gekochte (dure) meisjes- kleding voor de grotere Suvono-meiden. Er was een kledingzaak met opheffings-uitverkoop. Goede merken, voor weinig geld, dus dat wilde ze graag kopen voor Suvono.

En .... Emy's droom is, om mét Pipiet - voor onze stichting een gebouw op te zetten, dat onderdak kan gaan bieden aan zo'n 100 Malangse bejaarde daklozen. Ergens in de nabijheid van de plaatsen waar Pipiet nu met grote regelmaat haar voedsel-pakketten uitdeelt. Zou deze droom ooit werkelijkheid kunnen worden?

Op 14 januari besloot Mevrouw Schrauwen om nog met Pipiet mee te reizen naar Malang op 18 januari. "Het is nu of nooit om mijn droom te verwezenlijken" zo zei ze.

In Malang gaat ze met Pipiet de straat op om de dakloze bejaarden te ontmoeten. Ze wil met Pipiet een geschikte locatie zoeken om er nachtopvang te kunnen geven.-met een gratis ontbijt.

De bedoeling is dat Warung Suvono ontbijt gaat aanbieden , niet alleen voor de gratis verstrekkingen, maar ook tegen betaling van een minimum-bedrag van Rp 2500,- voor bijvoorbeeld andere daklozen en betjak-fietsers. Verslag hierover volgt!












suvono.nl · online doneren · © 2005-2012

736,997 pageviews Mede mogelijk gemaakt door indahnesia.com